speak express jezikovna platforma

divjamačka90

speak express jezikovna platforma

Odgovor Napisal/-a divjamačka90 » 10 Jan 2018

Zdravo! Zanima me, če je kdo izmed vas že poskusil speak express? Kakšna je bila vaša izkušnja? Je ivesticija dobra? Potrebujem hiter tečaj, saj se kmalu selim v tujino in moja Angleščina je obupna...Ima kdo kakšno mnenje?

fprelog

Re: speak express jezikovna platforma

Odgovor Napisal/-a fprelog » 10 Jan 2018

Po mojem mnenju je speak express odličen način za učenje jezikov. Sam sem platformo uporabil za učenje Angleščine in, čeprav je moj spomin obupen, sem se hitro naučil osnov, zdaj pa sem že začel z napredno stopnjo. Ne obžalujem, da sem porabil svoj denar.

Maša34

Odgovor Napisal/-a Maša34 » 10 Jan 2018

Sam sem se z speak express naučil govoriti Nemško – platforma je odlična. Načrt za učenje je zasnovan popolno in na način, da pomaga tako začetnikom kot tistim, ki jezik že znajo. Platformo ocenim z 10/10.

Maja55

Odgovor Napisal/-a Maja55 » 10 Jan 2018

Špansko sem se učila v osnovni in srednji šoli, zato sem govorila precej tekoče, a ponudbo za delo sem dobila v Nemčiji, zato sem se mogla hitro naučiti vsaj osnov. En mesec s platformo in moje znanje Nemščine je preseglo moje znanje Španščine, v katero sem vložila več let v šoli. Ko že govorimo o šoli, lahko rečem, da so metode učenja v šolah resnično obupne...ne govorim samo o učenju jezikov...

matjaž

Odgovor Napisal/-a matjaž » 10 Jan 2018

Odličen pristop do učenja...metoda te ne dolgočasi, tako kot določeni učbeniki, pri katerih zaspiš po 15 minutah... priporočam vsem

Dragotina002

Odgovor Napisal/-a Dragotina002 » 10 Jan 2018

Platformo sem kupila zase, zdaj pa jo uporabljamo vsi – moj mož in otroci se skupaj vsedejo za mizo in se skupaj učijo novega jezika :)

Rafaela 43

Odgovor Napisal/-a Rafaela 43 » 10 Jan 2018

Platforma je prispela danes in takoj sem jo poskusila. Že po eni uri uporabe lahko povem, da je moj prvi vtis pozitiven – vse je jasno, dobro razloženo, metode učenja pa so odlične.

Ana-Balbiina

Odgovor Napisal/-a Ana-Balbiina » 10 Jan 2018

Kje jo lahko kupim in kako deluje? Mi kaj pošljejo? Naprimer email?

Ljerka57

Odgovor Napisal/-a Ljerka57 » 10 Jan 2018

Platformo sem jaz naročila tu. Lahko izbereš plačilo ob dostavi, ali pa se odločiš za nakazilo – sama sem izbrala plačilo o dostavi in na e-poštni naslov prejela kodo. Če se odločiš za nakazilo, ti pošljejo sporočilo s kodo.

drevored

Odgovor Napisal/-a drevored » 12 Jan 2018

Izdelek sem naročila tudi sama. Hvala za povezavo :) Plačilo sem izvedla na spletu in na e-poštni naslov takoj prejela kodo – odlična komunikacija in zelo profesionalen izdelek. Že takoj lahko rečem, da je znamka resnično dobra. Platforma je odlična in uporabnike uči na prijazen, a učinkovit način.

Odgovori