speak express jezikovna platforma

Radehac22

Re: speak express jezikovna platforma

Odgovor Napisal/-a Radehac22 » 02 Avg 2018

Nikoli nisem bil zainteresiran za učenje jezikov. Vendar sem našel to jezikovno platformo in sedaj dobro govorim angleško

Summer055

Odgovor Napisal/-a Summer055 » 02 Avg 2018

Mislite, da se bom z Speak Express resnično naučil angleščine v tako kratkem času? Rad bi šel v Anglijo, medtem ko je še vedno mogoče, a na žalost ne poznam jezika :(

Šerada

Odgovor Napisal/-a Šerada » 02 Avg 2018

mislim, da ni kaj razmišljati :) Začel sem se učiti pred dvema tednoma. Zdaj se lahko pogovorim s tujci, ki me ogovorijo na ulici. Pozdrav :D

Suzana27

Odgovor Napisal/-a Suzana27 » 02 Avg 2018

Rada bi vedela, če platforma pomaga tudi ljudem, ki imajo sicer težave pri učenju jezikov. Vnaprej hvala za vaš odgovor.

Trava98

Odgovor Napisal/-a Trava98 » 02 Avg 2018

Moj sin je odšel v Anglijo in se tam poročil. Tam imam sedaj vnuka. Ali se bom do junija lahko naučila angleščine v meri, ki bi mi omogočila komuniciranje z vnukom in sinovo ženo?

agnesitaxD

Odgovor Napisal/-a agnesitaxD » 02 Avg 2018

Moja mati, ki je starejša oseba je imela dostop do platforme. Sprva ni bila prepričana, vendar ji je postala všeč in sedaj lahko govori angleščino. Prav tako pa se je začela učiti drugega jezika, saj pravi, da je zabavno in enostavno. 😊

Kandi7

Odgovor Napisal/-a Kandi7 » 02 Avg 2018

Poskusil sem tudi druge platforme. Izkazale so se kot potrata časa in denarja. Zdaj se učim z Speak Express in dejansko vidim rezultate. Lahko naredim veliko več. :D

Firestorm

Odgovor Napisal/-a Firestorm » 02 Avg 2018

O tej platformi nimam pripomb. Naučil sem se jezika in na to sem ponosen :D

pappi44

Odgovor Napisal/-a pappi44 » 02 Avg 2018

Sporazumevanje z ženskami iz drugih držav ni več problem. Preprosta in učinkovita metoda učenja.

NovaLL

Odgovor Napisal/-a NovaLL » 02 Avg 2018

Iskreno priporočam vsem, ki imajo težave pri učenju tujih jezikov. Nemški jezik mi je že dlje časa povzročal težave, no na splošno so mi bili tuji jeziki težki. Z Speak Express sedaj dobro govorim nemško 8-)

Odgovori