speak express jezikovna platforma

dolenjka

Re: speak express jezikovna platforma

Odgovor Napisal/-a dolenjka » 12 Jan 2018

Otroci so mi rekli, da bi bilo dobro, če bi se na tak način učili tudi v šoli, saj je platforma res odlična. Stari so 10, 12 in 14 let. S tem se strinjam, saj so metode platforme zasnovane na tak način, da temeljijo na testih, s katerimi si boste stvari hitreje zapomnili.

NIKKI29

Odgovor Napisal/-a NIKKI29 » 04 Apr 2018

Pozabil sem napisati, da je platforma odlična, zato bom kupil še dodaten paket :)

RomanBEE

Odgovor Napisal/-a RomanBEE » 04 Apr 2018

Za učenje Nemščine sem 1,5 meseca uporabljal platformo, nato pa sem se zaradi dela preselil v Nemčijo, kjer sem lahko z drugimi tekoče govoril. Kupil sem ga tukaj

ZdravaPamet

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet » 04 Apr 2018

Res je, s platformo se boste hitro naučili jezika. Poskusil sem različne tečaje, knjige, filme, a nič ni prineslo željenih rezultatov. Nato sem se odločil za nakup plaforme in že po 2 mesecih uporabe lahko komuniciram v Angleščini in gledam filme brez podnapisov :)

aljoxxxa

Odgovor Napisal/-a aljoxxxa » 11 Apr 2018

Učenje jezikov se mi je vedno zdelo zelo težko, saj si ničesar nisem zapomnil in nisem znal dobro govoriti. Na delovnem mestu zahtevajo, da zaposleni tekoče govorijo vsaj en tuj jezik. Mislite, da mi Speak Express lahko pomaga?

MEdvaX

Odgovor Napisal/-a MEdvaX » 02 Avg 2018

Moji otroci so rekli, da je učenje na ta način zabavno, ker tudi sami uporabljajo to platformo. Stari so 10 in 12 let. Res je, v današnjih časih takšne metode temeljijo na testih različnih vrst. Znanstveniki vedo, kako stimulirati možgane za novo znanje, v šolah pa še naprej uporabljajo ta stari primitivni način poučevanja.

Vampi33

Odgovor Napisal/-a Vampi33 » 02 Avg 2018

Pozabil sem dodati, da je platforma odlična, zdaj bom kupil razširjeni verzijo

shrink

Odgovor Napisal/-a shrink » 02 Avg 2018

Mesec in pol sem se s to platformo učila nemščine. Ko sem odšla delati tja, sem se lahko normalno sporazumevala, čeprav nikoli prej nisem imela stika s tem jezikom

Cadpam21

Odgovor Napisal/-a Cadpam21 » 02 Avg 2018

Dejstvo je, da uporaba platforme znatno pospeši učenje. Uporabljal sem vse vrste tečajev, bral knjige, gledal filme v angleščini, a nič ni pomagalo. Kupil sem platformo in po 2 mesecih lahko govorim angleško in gledam film brez podnapisov :)

Zorica53

Odgovor Napisal/-a Zorica53 » 02 Avg 2018

Težko se učim jezikov, saj si ne morem zapomniti novih besed, poleg tega pa imam težave pri izgovorjavi. Na delovnem mestu zahtevajo od mene vsaj en tuji jezik. Misliš, da mi Speak Express lahko pomaga?

Odgovori