Serum Snail Farm - priporočate? Ali odsvetujete nakup?

Meta12

Serum Snail Farm - priporočate? Ali odsvetujete nakup?

Odgovor Napisal/-a Meta12 » 09 Maj 2018

Živjo, imam vprašanje. Kako je s tem serumom? Zanimam se za nakup, vendar je o tem na spletu le peščica mnenj in komentarjev. Čakam na informacije

Mojči2

Re: Serum Snail Farm - priporočate? Ali odsvetujete nakup?

Odgovor Napisal/-a Mojči2 » 09 Maj 2018

Zdravo prijatelji, tudi jaz se zanimam za to temo. Še vedno imam nekaj težav, pomislila sem celo na obisk dermatologa, vendar je treba dolgo čakati, pri privatnikih pa ne bi zapravljala denarja, zato mi prosim sporočite, če ga kdorkoli uporablja;)

Ines34

Odgovor Napisal/-a Ines34 » 09 Maj 2018

Serum Snail Farm je čudovita kozmetika <3 resnično jo obožujem hehe ne stane veliko, in z redno uporabo res vidim učinke, priporočam :)

Mojči233

Odgovor Napisal/-a Mojči233 » 09 Maj 2018

Hmm, ali ste imeli kakšne posebne težave s svojo poltjo? Ali ste jo preprosto uporabili iz radovednosti, ker gre za polžjo sluz?

Vicconia

Odgovor Napisal/-a Vicconia » 10 Maj 2018

Spoštovane gospe, lahko tudi moški uporabljajo Snail Farm? Želim se znebiti nepijetnosti od britja. Računam na vaše pripombe S spoštovanjem!

Ines34

Odgovor Napisal/-a Ines34 » 10 Maj 2018

Na čelu sem imela veliko izbruhov aken, na obrazih pa suho kožo. Iskala sem nekaj, kar mi ne bi mašilo por, hkrati pa bi mi olajšalo simptome.
Kar se tiče uporabe pri moških, nimam pojma. Vendar pa mislim, da je vredno poskusiti. Bolelo ne bo, lahko pa pomaga

MartinaNavra

Odgovor Napisal/-a MartinaNavra » 10 Maj 2018

Ines34 napisal/-a:
10 Maj 2018
Na čelu sem imela veliko izbruhov aken, na obrazih pa suho kožo. Iskala sem nekaj, kar mi ne bi mašilo por, hkrati pa bi mi olajšalo simptome.
Kar se tiče uporabe pri moških, nimam pojma. Vendar pa mislim, da je vredno poskusiti. Bolelo ne bo, lahko pa pomaga
pri meni je isto! morda bi morala poskusiti .. vendar ta polž... malo je čudno, da bi na obraz postavila nekaj takega

Meta12

Odgovor Napisal/-a Meta12 » 10 Maj 2018

Brez skrbi. Imela sem podobne skrbi, vendar v kozmetični industriji obstaja veliko podobnih snovi. Zato naj vas to ne odvrne. Oh, in pozabila sem dodati, da so izločki teh polžev resnično učinkoviti. Zaradi tega lahko živali obnovijo svojo lupino in se celo zdravijo. Zato razmišljam o nakupu Snail Farm seruma, vendar bom počakala na več mnenj.

Zorica53

Odgovor Napisal/-a Zorica53 » 10 Maj 2018

Pozdravljeni vsi. Serum Snail Farm uporabljam že več kot mesec dni in menim, da je to odličen izdelek za nepravilnosti na koži in gubice. Moj obraz je postal svetlejši, sijoč in tako napet, da me je nekdanja prijateljica iz srednje šole komaj prepoznala! In imam 40 let. Poleg tega se počutim veliko mlajšo. Resno, če kupujete nekaj kar vključuje polžji sluz – vzemite ta serum

Zorica53

Odgovor Napisal/-a Zorica53 » 10 Maj 2018

Vicconia napisal/-a:
10 Maj 2018
Spoštovane gospe, lahko tudi moški uporabljajo Snail Farm? Želim se znebiti nepijetnosti od britja. Računam na vaše pripombe S spoštovanjem!
uporabljam ga s svojim fantom in mislim, da je to kul opcija. Embalaža je ekonomična in strošek je deljen na dve osebi ... Povejte mi kasneje, kako je šlo

Odgovori