Parasinea bori paraziti v telesu?

Angela6548

Re: Parasinea bori paraziti v telesu?

Odgovor Napisal/-a Angela6548 » 02 Avg 2018

Ja sem nedavno odkril, da imam v črevesju lamblije. Odločil sem se, da poskusim zdravljenje z Parasineo počutim se bolje, čeprav še nisem končal zdravljenja. Ne vem pa če bo to odpravilo problem za vedno. Ali se bo lamblija po koncu zdravljenja vrnila?

Flek11

Odgovor Napisal/-a Flek11 » 02 Avg 2018

Lamblije so eden najpogostejših parazitov pri ljudeh, najpogosteje otrok v predšolski dobi, vendar se zgodi, da se okužijo tudi odrasli. Parasinea je izdelek, ki je ustvarjen za boj proti parazitom, zato eden od najbolj priljubljenih parazitov ne predstavlja nobenega problema. Kolikor vem, se lahko spopada tudi z bolj agresivnimi paraziti, prav tako pa iz telesa očisti toksine. Moj mož je imel lamblije, zato vem. Rezultati testov po zdravljenju so kazali, da problema ni več. Tudi laboratorijska delavka je bila presenečena nad tem izboljšanjem! Priporočam

Tallulah4

Odgovor Napisal/-a Tallulah4 » 02 Avg 2018

Imam strašne bolečine v želodcu ... in ne gre za samo kontinuirane izbruhe. Včasih sem cel dan brez bolečine in včasih me boli ves čas. Gre za čudno bolečina - ni ostra, ampak tako čudna... misliš, da mi Parasinea lahko pomaga?

MEdvaX

Odgovor Napisal/-a MEdvaX » 02 Avg 2018

Parasinea mi je zelo hitro pomagala. Nisem mislil, da je to mogoče

Odgovori