Parasinea bori paraziti v telesu?

howkar

Re: Parasinea bori paraziti v telesu?

Odgovor Napisal/-a howkar » 02 Avg 2018

kupil sem paket Parasinea in izkazal se je kot odlična izbira :) Uporabil sem veliko zdravil proti bolečinam in nobena od njih ni mogla omiliti bolečine v želodcu. Parasinea je rešila problem v nekaj dneh. Priporočam

Angela95

Odgovor Napisal/-a Angela95 » 02 Avg 2018

Ko sem prebral ta članek, sem bil navdušen. Neverjetno odkritje doktorja Myrona. Zdaj imam drug pogled na primer :) Priporočam članek in intervju z zdravnikom.

Bekica4

Odgovor Napisal/-a Bekica4 » 02 Avg 2018

Tudi jaz sem prebrala ta članek :) Res dobro predstavljen problem parazitov. Zahvaljujoč članku sem naročila Parasineo :) Čakam na dostavo in detoksifikacijo svojega telesa :)

Monades145

Odgovor Napisal/-a Monades145 » 02 Avg 2018

Že dolgo časa nazaj sem prebral o parazitih in njihovem vplivu na človeško telo. Neverjetno, kaj vse lahko spremenijo. Pozvročijo lahko skoraj vsako tegobo v telesu... Vendar pa včasih ni bilo takih načinov za boj proti njim, kot jih imamo sedaj. Vzamete nekaj tablet in problem bo odpravljen. Tega se zavedam se, zato jemljem Parasieno!

Enčesa

Odgovor Napisal/-a Enčesa » 02 Avg 2018

Na strani s ponudbo lahko po izpolnjevanju obrazca izberete količino naročenih izdelkov in cene so zelo donosne. Veliko lahko prihranite tako, da naročite več. Potreboval sem večji paket, zato sem naročil največji set in plačal 1/3 cene paketa

vrhvalentina

Odgovor Napisal/-a vrhvalentina » 02 Avg 2018

Ne nameravam nositi nepovabljenih gostov... Naročil bom!

Ines34

Odgovor Napisal/-a Ines34 » 02 Avg 2018

imela sem močne bolečine v mišicah in na noben način jih nisem mogla odpraviti. Uporabila sem različna mazila in sredstva proti bolečinam. Nič ni pomagalo. Poskusila sem Parasineo in vse moje težave so izginile.

andrejaa22

Odgovor Napisal/-a andrejaa22 » 02 Avg 2018

Pri naročanju enega paketa je cena precej visoka, vendar če imate nekoga, s katerim lahko naročite skupaj, potem sploh ni drago. Kupil sem največji paket zase in prijatelja in plačal samo 1/3 cene paketa, razlika je kar velika.

Prizma41

Odgovor Napisal/-a Prizma41 » 02 Avg 2018

Imam eno občutljivo vprašanje. Ali bo pripravek pomagal odpraviti parazite? Na žalost sem že od otroštva okužen in ne vem, kako se jih znebiti. Prosim za hiter odgovor.

janez80

Odgovor Napisal/-a janez80 » 02 Avg 2018

Ja, seveda. Parasinea pomaga odpraviti vse vrste parazitov in očisti telo toksinov. Zelo mi je pomagala. Parazite sem dobil pri jedi surove ribe in nisem se jih mogel znebiti, dokler nisem poskusil Parasineje.

Odgovori