Parasinea bori paraziti v telesu?

solarsystemfil

Odgovor Napisal/-a solarsystemfil » 04 Apr 2018

Ko berem komentarje lahko torej sklepam, da izdelek pomaga odpraviti parazite? Kje lahko izdelek kupim? Želim čim hitrejšo dostavo...

The-rock

Odgovor Napisal/-a The-rock » 04 Apr 2018

Pravkar sem uporabila prvi paket in lahko rečem, da sem že opazila pozitivne točke tega izdelka. Najprej moram povedati, da je postopek naročila, plačila in dostave tekel izjemno gladko. Zdravilo sem uporabljala v skladu z navodili in prvi paket tako porabila včeraj. Zdaj se mnogo bolje počutim, boljše spim, zbudim se sproščena celostno pa imam več moči. Podočnjaki so stvar preteklosti, lasje so bolj zdravi in sijoči.

The-rock

Odgovor Napisal/-a The-rock » 04 Apr 2018

Pravkar sem uporabila prvi paket in lahko rečem, da sem že opazila pozitivne točke tega izdelka. Najprej moram povedati, da je postopek naročila, plačila in dostave tekel izjemno gladko. Zdravilo sem uporabljala v skladu z navodili in prvi paket tako porabila včeraj. Zdaj se mnogo bolje počutim, boljše spim, zbudim se sproščena celostno pa imam več moči. Podočnjaki so stvar preteklosti, lasje so bolj zdravi in sijoči.

One-trick pony

Odgovor Napisal/-a One-trick pony » 04 Apr 2018

Tudi sama sem izdelek naročila z enakega vira in paket prejela v 3 dnevih. Lahko rečem, a je podjetje hitro in učinkovito.

Dita-33

Odgovor Napisal/-a Dita-33 » 10 Apr 2018

Presenečena sem bila, ko sem prebrala članek “Ko govorimo o parazitih, običajno mislimo na običajne črve,” ki ga je zapisal Peter Potočnik . Parazite sem si vedno predstavljala kot nekakšne črve, a zdaj imam na vse skupaj drugačen vpogled :) Priporočam, da si članek preberete tudi sami.

haley23

Odgovor Napisal/-a haley23 » 10 Apr 2018

Tudi sama sem prebrala članek :) Govori o težavah s paraziti, kar je razlog, zakaj sem izdelek Parasinea naročila :) Čalam na dostavo, da bom lahko očistila svoje telo :)

emanuela32

Odgovor Napisal/-a emanuela32 » 10 Apr 2018

Članek o parazitih sem prebrala že nekaj časa nazaj in izvedela, kako lahko vplivajo na človeško telo. Izjemno, kakšne posledice lahko prinašajo. Skoraj vsaka težava v vašem telesu je lahko posledica njihovega delovanja... V preteklosti nismo poznali načinov, kako se z njimi spopadamo, zdaj pa so na voljo preproste tablete :) Parasinea močno priporočam!

_patchouli_

Odgovor Napisal/-a _patchouli_ » 10 Apr 2018

Če naročim več paketov naenkrat, bom prejela popust? Vem, da izdelek zanima tudi mojo sestro in teto, zato bi lahko nekoliko prihranila.

saarijarvi

Odgovor Napisal/-a saarijarvi » 10 Apr 2018

Ko izpolnete obrazec na naši spletni strani lahko izberete količino, ki jo želite naročiti in v skladu z njo prejmete posebne cene. Če naročite večjo količino lahko zagotovo prihranite. Sama sem se odločila za večji paket, zato sem naročila največjo možnost in na koncu plačala le tretjino cene na paket.

Emogena

Re: Parasinea bori paraziti v telesu?

Odgovor Napisal/-a Emogena » 02 Avg 2018

Jaz sem šele pri prvem paketu, tako, da ravno veliko o tem izdelku ne morem povedati. Plačilo, pošiljanje, vse je šlo brez težav. Kar se tiče zdravila, sem ga uporabil v skladu z navodili in včeraj porabil embalažo. Počutim se precej bolje, spim bolje, spočit sem, imam več energije, podočnjaki so izginili, ne izgledam več utrujeno, tudi lase so bolj prijetni na pogled. Izredno sem vesel, da sem se odločil za nakup Parasinee.

Odgovori