Mosqiteer za žuželke

Suzana27

Mosqiteer za žuželke

Odgovor Napisal/-a Suzana27 » 25 Jun 2018

Dober dan! Poletje je za vogalom, čas ko ščurki pridejo na plano in nas začnejo živcirati in gristi. Ponavadi uporabljam razpršilne izdelke kot so Bross, OFF. Dolgoletne izkušnje s temi kemikalijami so me naučile, da, če se želim znebiti teh škodljivcev za dlje, moram poiskati nekaj boljšega, močnejšega in bolj dolgotrajnega. Iskala sem po internetu in eden iz med izdelkov, ki so me pritegnili, je bila Mosqiteer zapestnica [LINK] za različne vrste žuželk in klopov.
In tukaj je moje vprašanje - ali je kdo od vas uporabil to zapestnico? Ali dela? Opis kaže, da traja dolgo, cena ni previsoka in izgleda precej čedna. Čakam vaše ocene :)

Ines87

Re: Mosqiteer za žuželke

Odgovor Napisal/-a Ines87 » 25 Jun 2018

Živjo :) Naročila sem pred kratkim, za zdaj še čakam na dostavo. Ko jo dobim, vas takoj obvestim, kako deluje

Marko44

Odgovor Napisal/-a Marko44 » 25 Jun 2018

Tsk tsk dame .. res mislite, da bo neka zapestnica odgnala žuželke? : lol:

Nataša

Odgovor Napisal/-a Nataša » 25 Jun 2018

Marko44 napisal/-a:
25 Jun 2018
Tsk tsk dame .. res mislite, da bo neka zapestnica odgnala žuželke? : lol:
smej se, če se hočeš. Moj fant je tudi rekel, da sem metala denar skozi okno, ko sem kupila Mosqiteer. Hotel sem mu dokazati (in hkrati sebi, če sem iskrena, nisem bila povsem prepričana, če res deluje: roll:), da sem naredila dober nakup. Nedavno sva šla v gozd na piknik in pohod. Nosila sem Mosqiteer zapestnico, medtem ko se je on pošprical z nekim odganjevalcem mrčesa. Med celotnim bivanjem v gozdu nisem imela nobenih težav z letečimi žuželkami. vendar to ni vse. Ko sva se vrnila domov, se je izkazalo, da je moj partner dobil klopa, sama pa nisem imela ničesar. Torej, če želite zagotoviti, da vas ne piči nobena žuželka, vam priporočam to zapestnico.

Nika55

Odgovor Napisal/-a Nika55 » 25 Jun 2018

resnično, čutim veliko razliko med priljubljenimi izdelki in to zapestnico. Dobra je seveda

Selma666

Odgovor Napisal/-a Selma666 » 25 Jun 2018

Če se želite znebiti komarjev, le kupite zapestnico. Vidim veliko razliko

XXXTjaša

Odgovor Napisal/-a XXXTjaša » 25 Jun 2018

ne samo, da deluje, ampak tudi lepo izgleda: D ne bo vam je treba skrivati. Z lahkoto se lahko kombinira z vsakodnevno obleko:
Priponke
pff.jpg
pff.jpg (22.04 KiB) Pogledano 249 krat

Suzana27

Odgovor Napisal/-a Suzana27 » 25 Jun 2018

XXXTjaša napisal/-a:
25 Jun 2018
ne samo, da deluje, ampak tudi lepo izgleda: D ne bo vam je treba skrivati. Z lahkoto se lahko kombinira z vsakodnevno obleko:
resnično dobro izgleda :D ravno naročila svojo :D

Marta1999

Odgovor Napisal/-a Marta1999 » 25 Jun 2018

če sestava vsebuje toliko olj, ne bo potem odgnala tudi ljudi, ne samo insektov? xD

janez80

Odgovor Napisal/-a janez80 » 25 Jun 2018

Marta1999 napisal/-a:
25 Jun 2018
če sestava vsebuje toliko olj, ne bo potem odgnala tudi ljudi, ne samo insektov? xD
ne, zapestnica ima svež in prijeten vonj :) vonja ne morete primerjati z Coco Chanel parfumi, vsekakor pa ne morete trditi, da smrdi :p

Odgovori