Ling Fluent mnenja

Odgovori
ValentinkaXD

Ling Fluent mnenja

Odgovor Napisal/-a ValentinkaXD » 10 Jan 2018

Ima kdor koli kakršno koli mnenje o Ling Fluent? Kako ste se s platformo učili? Sama sem na spletu videla tako pozitivne, kot negativne ocene zato ne vem, kaj naj si mislim.

JohnyB

Re: Ling Fluent mnenja

Odgovor Napisal/-a JohnyB » 10 Jan 2018

Po mojem mnenju je metoda brezpomenska...sam sem jo kupil in znam točno toliko, kot sem znal prej.

derik44

Odgovor Napisal/-a derik44 » 04 Apr 2018

Mislim, da je to najslabša platforma, ki sploh ni vredna svoje cene.

Drejč33

Odgovor Napisal/-a Drejč33 » 04 Apr 2018

Moje izkušnje z učenjem s pomočjo Ling Fluent so precej pozitivne, a to je bilo že pred nekaj časa, ko sem v jezik šele vstopala...morda je to razlog, zakaj mi je bila platforma všeč :)

brezka89

Odgovor Napisal/-a brezka89 » 05 Apr 2018

Se strinjam.. dobra je za začetnike, saj pomaga z učenjem osnovnih fraz, a tu ne boste našli naprednejše vsebine.

francek

Odgovor Napisal/-a francek » 05 Apr 2018

Mi lahko poveste za kakšno platformo, ki je dejansko dobra in omogoča tako osnovno, kot napredno učenje? Nekaj, kar prav tako uči izgovorjavo.

Sarissima

Odgovor Napisal/-a Sarissima » 10 Apr 2018

Sama uporabljam Speak Express in s platformo sem zelo zadovoljna. Vse deluje tako, kot mora. :)

nektarina

Odgovor Napisal/-a nektarina » 10 Apr 2018

Tudi sam sem uporabil to platformo in v njej užival, saj pomaga, da si hitro zapomnite nove fraze. Uporabljene metode omogočajo, da uporabite 100% svojih možganov in si tako informacije izredno hitro zapomnete.

Led-Zeppelin

Odgovor Napisal/-a Led-Zeppelin » 10 Apr 2018

Platformo Ling Fluent sem kupil pred mesecem dni in lahko rečem, da se nisem naučil niti ene stvari – tako, kot so omenili že drugi. Pomaga z učenjem osnov, a ne boste se naučili, kako jezik tekoče uporabljati ali izgovarjati.

Summer055

Odgovor Napisal/-a Summer055 » 10 Apr 2018

Lahko potrdim, da boste preprosto zapravili svoj denar in, da je vedno dobro, da pred nakupom povprašate po mnenju drugih.

Odgovori