Ima sveča Anti-Jinx Rituala resnično tako dobre sposobnosti?

GEJŠASA

Ima sveča Anti-Jinx Rituala resnično tako dobre sposobnosti?

Odgovor Napisal/-a GEJŠASA » 12 Jan 2018

Zdravo:) Je kdor koli že slišal o Anti-Jinx ritualni sveži? Nedavno sem jo našla na spletu, kjer je navedeno, da odpravlja nesrečo, izboljša finančno stanje in pomaga pri izboljševanju svoje kariere. Res tako deluje? Morda je kdo o sveči že slišal ali pa jo je poskusil sam? Je vanjo vredno vložiti? Prosim pomagajte :D

pesnica3032

Re: Ima sveča Anti-Jinx Rituala resnično tako dobre sposobnosti?

Odgovor Napisal/-a pesnica3032 » 12 Jan 2018

Hej:) Imam enako vprašanje. O sreči sem prebrala nekaj podatkov in zdaj razmišljam o nakupu :mrgreen:

so7ilaa

Odgovor Napisal/-a so7ilaa » 04 Apr 2018

Pred nekaj časa je moja prijateljica obiskala Tiber, kjer je stopila v stik z menihi, ki so ji pokazali različne rituale – eden izmed njih je vključeval tudi svečo. Od takrat naprej je ves čas srečna in izpopolnjena, zato svečo priporoča tudi drugim. Zame je prav tako kupila eno in sama sem prav tako navdušena nad rezultati. :)

Ana324

Odgovor Napisal/-a Ana324 » 04 Apr 2018

Zdravo. Sama v magijo nikoli nisem verjela, a znašla sem se v težki situaciji, ki me je prisilila v iskanje drugih rešitev. Na tej točki sem odkrila to svečo, o kateri sem bila najprej precej skeptična nato pa sem ugotovila, da ne morem izgubiti ničesar, zato sem se odločila, da jo kupim. Sledila sem navodilom uporabe in ko je sveča enkrat izgorela so izginile vse moje težave. Zagotovo jo priporočam :) :shock:

anjaDDD

Odgovor Napisal/-a anjaDDD » 04 Apr 2018

Zagotovo deluje! Njeno učinkovitost sem spoznala s prve roke. Ko sem v nekem podjetju delala več let so me odpustili in tako sem težko preživljala mesece. Takrat mi je prijateljica povedala o tej sveči. Brez pomislekov sem se odločila, da jo kupim in resnično mi je pomagala – po le nekaj dneh uporabe sem dobila novo službo, ki je bila prav tako bolje plačana :o ;) :D

LadyMunchies

Odgovor Napisal/-a LadyMunchies » 04 Apr 2018

Hmm... Vse pravite, da vam je sveča pomagala. Sama nisem popolnoma prepričana... prižigam jo že nekaj časa in nisem opazila sprememb :/

carpediem

Odgovor Napisal/-a carpediem » 05 Apr 2018

LadyMunchies napisal/-a:
04 Apr 2018
Hmm... Vse pravite, da vam je sveča pomagala. Sama nisem popolnoma prepričana... prižigam jo že nekaj časa in nisem opazila sprememb :/
Ne, praviš, da brez rituala sploh ne deluje? Mislisa sem, da je nepotreben. :o

haley23

Odgovor Napisal/-a haley23 » 10 Apr 2018

carpediem napisal/-a:
05 Apr 2018
LadyMunchies napisal/-a:
04 Apr 2018
Ne, praviš, da brez rituala sploh ne deluje? Mislisa sem, da je nepotreben. :o
Ritual moraš izvesti! Le kombinacija sveče in rituala lahko resnično pomaga. ;)

Jana29

Odgovor Napisal/-a Jana29 » 11 Apr 2018

Svečo sem kupila že pred nekaj časa, saj že dolgo nisem našla ljubezni in nisem uspela najti pravega partnerja. Ko sem svečo večkrat prižgala, je k meni prišel moj prijatelj, kar pa je predstavljalo šele začetek najinega razmerja :) Povezava do mesta, kjer sem svečo kupila :) antijinx-ritual.si

Zvezdica

Odgovor Napisal/-a Zvezdica » 02 Avg 2018

Imam ljubezenske težave. Mogoče bom tudi jaz kupila to svečo. Kje lahko preberem več?

Odgovori