Ima sveča Anti-Jinx Rituala resnično tako dobre sposobnosti?

Zorica53

Re: Ima sveča Anti-Jinx Rituala resnično tako dobre sposobnosti?

Odgovor Napisal/-a Zorica53 » 02 Avg 2018

OK ;) Če je tako, bom znova poskusila. Hvala za nasvet :D

Reejzor

Odgovor Napisal/-a Reejzor » 02 Avg 2018

Zvezdica napisal/-a:
02 Avg 2018
Imam ljubezenske težave. Mogoče bom tudi jaz kupila to svečo. Kje lahko preberem več?
Tu lahko najdeš veliko informacij https://pregledi24.com/anti-jinx-ritual ... je-ritual/

Tampera

Odgovor Napisal/-a Tampera » 02 Avg 2018

hmm .. morda je vredno poskusiti

Anomalija

Odgovor Napisal/-a Anomalija » 02 Avg 2018

Prejšnji teden sem prvič uporabila svečo z povratnim učinkom in povem vam, da sem bila v šoku. Nisem mogla verjeti, vsekakor nisem pričakoval takojšnega denarnega priliva. Prvič sem na lotu zadela veliko vsoto. Nikoli nisem igrala, zdaj pa sem poskusila in delovalo je. Prepričajte se tudi sami - resnično deluje

Ksenon

Odgovor Napisal/-a Ksenon » 02 Avg 2018

Poskusi, jaz ne obžalujem. Zdaj vozim nov avto. Teden po začetku ritualov s svečo me je poklical moj svak. Rekel je, da ima avto zame, ki so ga uporabljali v podjetju. Sedaj imajo nove, zato sem dobil tega, ki je sicer zelo lep

Suzana27

Odgovor Napisal/-a Suzana27 » 02 Avg 2018

Pozdravljeni, takoj jo potrebujem! Prosim za informacijo, kje lahko kupim originalno svečo? Hvala vnaprej

Ksenija123

Odgovor Napisal/-a Ksenija123 » 02 Avg 2018

Prav tako sem dobila svečo kot darilo Mislim, da je čas, da jo preizkusim

Minx22

Odgovor Napisal/-a Minx22 » 02 Avg 2018

Anomalija napisal/-a:
02 Avg 2018
Prejšnji teden sem prvič uporabila svečo z povratnim učinkom in povem vam, da sem bila v šoku. Nisem mogla verjeti, vsekakor nisem pričakoval takojšnega denarnega priliva. Prvič sem na lotu zadela veliko vsoto. Nikoli nisem igrala, zdaj pa sem poskusila in delovalo je. Prepričajte se tudi sami - resnično deluje
Pozdravljeni!
radoveden sem, če ste kupili to svečo, prav tako se sprašujem, če se sploh splača?

Tanita31

Odgovor Napisal/-a Tanita31 » 02 Avg 2018

Običajno ne pišem po spletnih straneh, forumih, vendar vidim, da vas obstaja veliko, ki imate vprašanja in oklevate pri nakupu. Zato sem se odločila, da bom delila svojo zgodbo. Morda vam bo to omogočilo, da odpravite svoje dvome. Mogoče bom pomagala nekomu, ki potrebuje pomoč, ravno tako kot je meni nekdo v preteklosti pomagal.
Imam 31 let, nikoli si nisem mislila, da je moje življenje kaj posebnega. Pogosto so se mi v življenju dogajale neprijetne stvari (nadlegovanje s strani mojega šefa, tri nesreče v enem letu, ločitev z možem, ki mi je vse pobral itd.). Po nedavnih dogodkih sem se popolnoma zlomila. Nisem vedela, kaj naj storim s svojim življenjem. Spraševal sem se, če ima sploh smisel. En večer sem šla na sprehod do parka. Dolgo časa sem sedela in razmišljala o svoji usodi, ter o prihodnosti. Na neki točki je pristopil moški [zelo čeden] in začel govoriti z mano. Nisem imel pomislekov, da mu ne bi razkrila svojih problemov. Življenje je morda izgubilo svoj pomen, poleg mene pa je bil moški, ki me je vprašal, kaj je narobe. Do sedaj nisem imela nikogar s katerim bi se lahko pogovorila. Nikogar ne briga, kaj se dogaja z mano, kako sem in ali si želim živeti. Povedala sem mu svojo zgodbo in on je poslušal.
Prepričana sem bila, da bo hitro pobegnil stran, vendar mi je bilo čisto vseeno.
To se sicer ni zgodilo. Veste, kaj je naredil ta človek? Nasmehnil se je in dejal, da je natančno vedel, kako sej počutim, saj njegovo življenje do nedavnega tudi ni bilo smiselno.
Izkazalo se je, da se je njegovo življenje spremenilo po ritualu in ponudil mi je, da kupim svečo in opravim ritual. Nisem imel kaj izgubiti. Matej me je pospremil domov in takoj sva naročila Anti-Jinx Ritual. Naslednji dan sem prejela paket in opravila ritual. Naslednji dan sem spet srečal Mateja in sedaj sem vedela, zakaj mi je priporočil to svečo.

Povedala vam bom, kako je zdaj.

Z Matejem sva se poročila, živiva v lepi vili z bazenom, imava tudi otroka, ki ga obožujeva. Anti-Jinx nama je popolnoma spremenil življenje.
Zato pišem o tem tukaj in upam, da bo zapis dosegel čim več ljudi, ki bodo lahko tvegali in si pridobili boljše življenje.

Iivtka

Odgovor Napisal/-a Iivtka » 02 Avg 2018

Hvala, ker si delila svojo zgodbo. Mogoče mi bo sveča pomagala. Kje si jo kupila? Slišala sem, da obstaja veliko ponaredkov, česar si ne ravno ne želim kupiti.

Odgovori