Ali so FatBlocker Patches obliži za hujšanje učinkoviti?

krajnc_sara

Re: Ali so FatBlocker Patches obliži za hujšanje učinkoviti?

Odgovor Napisal/-a krajnc_sara » 05 Jul 2018

obliži so kul opcija, samo nalepite jih, preprosto kot to;) sem opazil že v prvem dnevu uporabe, da ne želim več veliko jesti.

Dejan_74

Odgovor Napisal/-a Dejan_74 » 05 Jul 2018

Kaj če želo moški uporabljati izdelek FatBlocker Patches? Ali mi bo pomagal izgubiti težo? Ali je v redu, če ga uporabljamo moški?

agnesitaxD

Odgovor Napisal/-a agnesitaxD » 05 Jul 2018

Dejan_74 napisal/-a:
05 Jul 2018
Kaj če želo moški uporabljati izdelek FatBlocker Patches? Ali mi bo pomagal izgubiti težo? Ali je v redu, če ga uporabljamo moški?
Kakšna je razlika? Moj mož je uporabljal moje obliže in tudi izgubil težo. Kmalu bo moral kupiti nova oblačila, saj bodo stara preširoka

Konrad82

Odgovor Napisal/-a Konrad82 » 05 Jul 2018

Dejan_74 napisal/-a:
05 Jul 2018
Po naključju sem naletel na izdelek FatBlocker. Iskal sem nekaj, kar bi mi omogočilo omejiti porabljene kalorije. Obliži dejansko delujejo zelo dobro, ne želim samo jesti, ampak se počutim veliko bolje. Poleg tega moja masa še vedno pada ;)

alex hunter

Odgovor Napisal/-a alex hunter » 05 Jul 2018

Zelo me je zanimal ta izdelek, zato sem se odločila, da ga kupim. Čeprav nikoli nisem mislila, da sem debela, sem redno uporabljal izdelek. Nisem pričakovala, da bo po enem tednu moja teža padla za 5 kilogramov ... zaradi tega, ker so preveč dobro delovali na meni, sem dela ta izdelek za nekaj časa na stran. Mislim, da se bom vrnil k njemu, vendar zagotovo še ne zdaj.

Privat_tejchi

Odgovor Napisal/-a Privat_tejchi » 05 Jul 2018

Oh, mislim, da sem pred nekaj časa izgledal kot kit! sedaj svobodno pokažem svoje novo telo svetu :D

Bekica4

Odgovor Napisal/-a Bekica4 » 05 Jul 2018

Rad bi nekam šla, vendar zdaj ne želim niti pokazati svojega telesa xD, ampak čakam na paket obližev in želim izvedeti kakšni bodo rezultati. Rada bi se prepričala če je ta stran prava za naročanje?? tukaj
[LINK]

vrhvalentina

Odgovor Napisal/-a vrhvalentina » 05 Jul 2018

Bekica4 napisal/-a:
05 Jul 2018
Rad bi nekam šla, vendar zdaj ne želim niti pokazati svojega telesa xD, ampak čakam na paket obližev in želim izvedeti kakšni bodo rezultati. Rada bi se prepričala če je ta stran prava za naročanje?? tukaj
[LINK]
Ja, tudi jaz sem jih kupila tukaj. Ravnokar začenjam z uporabo. Upam da bom tudi jaz izgubila težo. :)

Bekica4

Odgovor Napisal/-a Bekica4 » 05 Jul 2018

živjo, imam dobre novice! Izgubila sem 7 kg maščobe z obliži FatBlocker Patches, zelo sem srečna.

Odgovori