5XXL Elite - pregledi

Sebastian_Waa

5XXL Elite - pregledi

Odgovor Napisal/-a Sebastian_Waa » 27 Mar 2018

Pozdravljeni.
Zdaj že šest mesecev obiskujem fitnes in koristila bi mi spodbuda. Nedavno sem odkril 5XXL Elite. Ga je kdo že poskusil? Kakršni koli namigi ali mnenja?

shrink

Re: 5XXL Elite - pregledi

Odgovor Napisal/-a shrink » 04 Apr 2018

Nisem ga uporabil sam, a poskusil ga je prijatelj, ki redno trenira v fitnesu in pravi, da je odlično prehransko dopolnilo. Po 2 paketih uporabe je pridobil 10kg mišične mase, ki je popolnoma naravnega videza. Najprej sem misli, da uporablja steroide, saj je mišice pridobil v tako kratkem času, a zaupal mi je skrivnost, da je njegova rešitev 5XXL Elite.

Vedež221

Odgovor Napisal/-a Vedež221 » 04 Apr 2018

Paket sem naročil zgodaj Novembra in lahko rečem, da bom kmalu naročil še en paket. Po uporabi dopolnila sem opazil mnogo bolšo regeneracijo, prav tako pa se je moje telo popolnoma preoblikovalo. Zdaj v svojem telesu vidim ogromno razliko. Brez pomoči tablet bi za takšne rezultate potreboval več mesecev, zdaj pa sem jih dosegel v le 3 tednih.

vojko1990

Odgovor Napisal/-a vojko1990 » 04 Apr 2018

Odlični rezultati, zato izdelek resnično priporočam. Odlično postavo sem pridobil v zelo kratkem času.

derik44

Odgovor Napisal/-a derik44 » 04 Apr 2018

Izdelka nisem poskusil sam, a poznam prijatelja, ki je izdelek uporabil in pridobil noro količino mišične mase.

Drejč33

Odgovor Napisal/-a Drejč33 » 04 Apr 2018

In kakšno je stanje, ko enkrat prenehaš z uporabo? Je mišična masa hitro izginila, ali so rezultati dolgotrajni?

Rozman

Odgovor Napisal/-a Rozman » 04 Apr 2018

Izdelek sem testiral in resnični prinaša viden rezultate. Priporočam ga tako začetnikom, kot profesionalcem. Poskusite in uživajte v izjemni postavi :lol:!

Zorro85

Odgovor Napisal/-a Zorro85 » 05 Apr 2018

5XXL Elite je zelo močen izdelek. Sam sem ga poskusil pred nekaj časa in ni slabe stvari, ki bi jo lahko rekel. Nisem opazil kakšrnih koli stranskih učinkov, mišična rast pa je bila očitna. Če iščete nekaj, kar resnično deluje, je to zagotovo pravi izdelek.

Replikant

Odgovor Napisal/-a Replikant » 05 Apr 2018

Končal sem s svojim 5XXL Elite ciklom in moram priznati, da sem bil najprej zelo skeptičen, rezultati pa so me prepričali drugače. Izdelek priporočam vsem, ki želijo preobraziti svoje telo. Zapomniti si morate, da je vadba ob uporabi izdelka vseeno pomembna, saj tudi 5XXL Elite debeluha, ki sedi na kavču, ne more pretvoriti v mišičnjaka ;) Uživajte!

Axell27

Odgovor Napisal/-a Axell27 » 05 Apr 2018

Zdaj sem v svojem ciklu izdelka 5XXL Elite in moram reči, da sem zelo zadovoljen. Izdelek uporabljam en teden in že sem pridobil 3kg mišične mase :) močno priporočam.

Odgovori